Po e kërkon gjithë Evropa, Klopp po e transferon ‘Messin turk’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po e kërkon gjithë Evropa, Klopp po e transferon ‘Messin turk’

12:03 | 30 Janar 2019

Mesfushori i Trabzonspor Abdulkadir Omur është shfaqur si një objektiv i transferimit të shpejtë për Liverpoolin, raporton iNews përcjell ORAinfo.

19-vjeçari i quajtur ‘Messi turk’ ka tërhequr vëmendjen nga një numër klubesh të mëdha evropiane, duke përfshirë Bayern Munich dhe Arsenal.

Megjithatë, Liverpuli mendohet të jetë favoriti për nënshkrimin e tij, me vetëm dy ditë të mbetura përpara se të mbyllet dritarja e janarit./ORAinfo/

Komento: