Po e kërkonin Interi dhe Napoli, Milani ua ‘rrëmben’ nga duar super-yllin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po e kërkonin Interi dhe Napoli, Milani ua ‘rrëmben’ nga duar super-yllin

14:38 | 14 Shkurt 2019

Duket se një transferim i madh po e pret skuadrën e Milanit.

Milan po e kompleton në verë transferimin e Hector Herreras nga Porto.

Skuadra italiane do t’i ofrojë 40 milionë euro për transferimin e mesfushorit nga portugezët.

Në garë për Herreran janë edhe Interi me Napolin, por Milani po i prinë garës.

Rosonerët janë takuar me agjentin e mesfushorit meksikan, andaj marrëveshja verbale tashmë është arritur.

Komento: