Po e përqeshin se ende është e shëndoshë, ja si reagon Kaltrina – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po e përqeshin se ende është e shëndoshë, ja si reagon Kaltrina

16:35 | 14 Gusht 2019

Ajo gjithmonë është pjesë e mediave rozë.

E njohur si një moderatore e dashur dhe e suksesshme në vend Kaltrina Mikushnica nuk po mungon në faqet e medieve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ka kohë që ndodhet larg ekranit televiziv, ajo thuajse për ditë është aktive më postimet e saj, kjo gjë nuk i ka lënë as shikuesit t’ia ndiejnë mungesën.

Madje, që kur u bë nënë për herë të dytë edhe më shumë iu shtua vëmendja.

Kaltrina nuk e ka lënë vetën anash as pas lindjes së dytë, bukuria veç se i është shtuar.

Ajo është kujdesur edhe për linjat trupore, bile ka një mesazh për ata që po i thonë se ka mbetur e trashë.

E i gjithë mesazhi qëndron tek trupi i saj si peshk që Kaltrina e reklamon me shumë krenari.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!