Po e transferojnë “bomberin” e madh, por Milani nuk e di nëse ai do të luajë si startus

15:57 | 20 Janar 2019

Menaxheri i Milanit, Rino Gattuso ka thënë se ende nuk di nëse Krzysztof Piatek do të shfaqet për rossonerët në ndeshjet e ardhshme kur ai bashkohet nga Genoa përcjell ORAinfo.

Gattuso kohët e fundit ka folur përpara ndeshjes së Milanit kundër Genoa dhe ai u pyet për Piatek ai nuk dha ndonjë koment për të.

“Unë duhet të mendoj për ndeshjen e së nesërmes, Atalantas dhe gjithashtu Romës. Nëse arrin ka karakteristika të sakta. Kur është zyrtare unë do të flas për Piatek “, ka thënë Gattuso./ORAinfo/

Komento: