Po fejohet vajza e Remzies, befason me fustanin, grimin e frizurën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po fejohet vajza e Remzies, befason me fustanin, grimin e frizurën e saj

22:14 | 08 Korrik 2019

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Sot Remzia ka publikuar një pamje ku Riola shihet e veshur e rregulluar shumë bukur.

“Jo klip jo”- ka shkruar Remzia në këtë foto.

Mos ndoshta Riola ka vendosur që të fejohet me këtë pamje!?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!