Po flitet që u nda me Marinën, Geti befason me reagimin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po flitet që u nda me Marinën, Geti befason me reagimin e tij

22:18 | 23 Gusht 2019

U tha që u ndan, por asgjë nuk është e vërtetë.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundi ishin pre e thashethemeve se kanë krizë në lidhje, por fotografia e Getoarit demanton të gjithë.

Reperi dhe moderatorja u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit në fotografinë e fundit, duke treguar se lidhja e tyre po shkon për mrekulli.

Derisa Geti është aktiv me këngë të reja, Marina prej kohësh nuk ka qenë aktive në ndonjë projekt televiziv, por ka paralajmëruar rikthimin në televizion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!