Po i shkëmbejnë lojtarët, kjo nuk pritej nga Barcelona dhe Juventusi

23:43 | 16 Dhjetor 2018

Duket se do të ndodh një shkëmbim lojtarësh mes Barcelonës dhe Juventusit.

Juventus dëshiron ta transferoj Andre Gomesin nga Barcelona.

Skuadra katalonase është duke u interesuar në Miralem Pjanicin, ndërsa ‘Zonja e Vjetër’ e dëshiron portugezin.

Gomez është aktualisht i huazuar te Everton, ndërsa Juventus e dëshiron transferimin e tij.

Skuadra italiane duhet të pres deri në verën e ardhshme për ta kompletuar transferimin e tij, ndërsa Barcelona do t’i merrte shërbimet e Pjanic.

Komento: