Po kalon tek Bayern Munich? Vjen lajmi i madh nga Mbappe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po kalon tek Bayern Munich? Vjen lajmi i madh nga Mbappe

10:49 | 16 Prill 2019

Po përflitet për një kalim të mundshëm të Mbappes tek Bayerni.

Uli Hoeness e adhuron transferimin e Kylian Mbappes te Bayern Munich.

Presidenti i Bayern Munich, Uli Hoeness ka thënë se do ta pëlqente shuam transferimin e Kylian Mbappes te PSG.

Por, i pari i skuadrës gjermane ka thënë se ata nuk mund ta transferojnë sulmuesin francez, pasi do të ishin në telashe me FIFA-n.

“Unë do ta transferoja menjëherë Mbappen. Ia është një lojtar i mrekullueshëm, por nuk i kemi paratë e mjaftueshme”, tha fillimisht Uli Hoeness.

“Nuk është pyetja nëse Mbappe vlen aq shumë para, por pyetja është nëse një klub mund ta transferonte atë pa hyr në probleme? Jo, nuk mundet askush ta bëjë atë gjë.”, ka shtuar më tej presidenti i Bayernit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!