Po kërkohet nga gjithë Evropa, ja cilën skuadër zgjedh Zaniolo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po kërkohet nga gjithë Evropa, ja cilën skuadër zgjedh Zaniolo

10:32 | 15 Maj 2019

Nicolo Zaniolo, mund të kërkohet nga Tottenham dhe Bayern Munich dhe nga shumë skuadra, por mesfushori ka vendosur të qëndrojë në Romë për momentin.

Ylli italian ka konfirmuar se është gati për të vazhduar karrierën e tij të ndritshme në kryeqytet dhe bisedimet për një marrëveshje të re tashmë kanë filluar, përcjell ORAinfo.

“Kam mbetur katër vjet në kontratën time dhe jam i lumtur këtu. E shoh të ardhmen time në Romë, “Agjenti im do të bisedojë me klubin në fund të sezonit … Jam pozitiv për ripërtëritjen e kontratës dhe jam i lumtur të qëndroj,” tha ai Sky Sport Italia./ORAinfo/

Komento: