Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren

00:00 | 11 Shkurt 2019

Një aksident i rëndë ka nodhur dje në Prishtinë.

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë.

Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor jashtë Kosovës.

Për t’u shëruar ajo duhet transferuar në Tiranë apo Shkup, kësisoj ka nevojë edhe për mjete financiare.

Për të ndihmuar Taunitën është bashkuar edhe teologu, Elvis Naçi. Bashkë më fondacionin ‘Firdeus’ ata kanë dhuruar 5 mijë euro.

Të gjithë ata që duan të ndihmojnë 22 vjeçaren nga Kosova, mund të informoheni nga të dhënat më poshtë.

Komento: