Po po! Bale te kjo skuadër ! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po po! Bale te kjo skuadër !

16:15 | 14 Gusht 2019

Real Madridi , po konfirmon se Gareth Bale do të qëndrojë në klub këtë verë, raporton Marca.

Klubi kinez Jiangsu Suning pati një marrëveshje për të nënshkruar lojtarin nga Madridi më herët gjatë verës para se Los Blancos të tërhiqte prizën për një marrëveshje, përcjell ORAinfo.

Uellsiani festoi ditëlindjen e tij të 30-të muajin e kaluar dhe thuhet se nuk bën pjesë në planet e Zinedine Zidane në Bernabeu, ndërsa tifozët Madrid nuk e duan atë.

Bale i kanë mbetur tre vjet në kontratën e tij në Madrid dhe fatura e tij e pagave të mëdha do të thotë se ai nuk ka dëshirë të fortë për të dalë nga klubi këtë verë, pavarësisht dëshirave të hierarkisë në kryeqytetin Spanjoll./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!