‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

17:06 | 23 Maj 2020

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi janë dy këngëtarët shumë të pëlqyer të muzikës popullore.

Ata së fundi kanë publikuar këngën e re të quajtu ‘Po ta boj hallall’, përcjell ORAinfo.

E kjo këngë duket se është mirëpritu nga fansat e tyre.

Kjo këngë është i pari duet për Egjin dhe Afrim Muqiqin./ORAinfo/

Komento: