Pogba-Juventus, vjen lajmi i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pogba-Juventus, vjen lajmi i papritur

16:34 | 12 Shkurt 2019

Juventusi duket se ka hequr dorë nga sjellja e Paul Pogba në klub nga Manchester United përcjell ORAinfo.

Francezi ka vazhduar të jetë e lidhur me ribashkimin e kampionëve të Serie A që kur ai erdhi për herë të parë në Old Trafford.

“Ai është sigurisht një lojtar i madh, duhet ta shohim”, tha Paratici për 27-vjeçarin.

“Për të përmirësuar në [Paulo] Dybala, [Douglas] Costa, [Juan] Cuadrado dhe [Federico] Bernardeschi është me të vërtetë e vështirë.

“Gjëja e parë që dikush si unë nuk duhet të bëjë është dëmtimi. Mund të duket i lehtë, por jo”, ka thënë i sportiv i Juventus Fabio Paratici./ORAinfo/

Komento: