Pogba po bashkohet me skuadrën e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pogba po bashkohet me skuadrën e re

21:04 | 29 Janar 2019

Florentin Pogba është vendosur të bashkohet me Atlanta United në ditët e ardhshme, raporton L’Equipe përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi kohëve të fundit ishte në prova në Elche pasi që ishte ndarë nga Genclerbirligi, por dështoi të jetë pjesë e klubit spanjoll.

Pogba ka bërë 21 paraqitje për Guinenë dhe më parë të paraqitur për CS Sedan dhe Saint-Etienne./ORAinfo/

Komento: