Policët në Mitrovicë u përballën me diҫka shumë të keqe sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Policët në Mitrovicë u përballën me diҫka shumë të keqe sot

13:12 | 10 Shkurt 2019

Policët në Mitrovicë u përballen me një situatë mjaftë të keqe sot.

Njësitë policore gjatë një pike të kontrollit në Mitrovicë, kanë tentuar ta ndalojnë një motor në të cilin ishin dy persona, mirëpo drejtuesi i motorit nuk është ndalur dhe gjatë kalimit e ka goditur njërin nga policët dhe ka vazhduar rrugën.

Njësitet policore kanë arritur ta ndalojnë, ku gjatë kapjes njeri nga të dyshuarit ishte shfaqur shumë agresiv dhe kishte rezistuar duke e goditur njërin nga policët në kokë, ndërsa personi tjetër kishte ikur.

I dyshuari ishte shoqëruar në stacion policor dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Komento: