Policia arreston një person në Drenas, kanosi vëllain e tij

09:47 | 21 Nëntor 2023
policia-arreston-nje-person-ne-drenas,-kanosi-vellain-e-tij

Të hënën në Drenas është arrestuar një person i cili e kishte kanosur vëllain e tij pas një mosmarrëveshjeje.

“Viktima mashkull kosovar raporton se pas një mosmarrëveshje  verbale me vëllain e tij, ky i fundit e kishte kanosur viktimën”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“I dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje. Rasti nën hetime”./Front Online

Komento: