Policia ndërpret festën në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Policia ndërpret festën në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë

22:34 | 01 Gusht 2020

Policia ka ndërprenë festën në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë.

Kjo festë ishte surprizë dhe ishte organizuar për drejtoreshën e kësaj shkolle e cila ka dalë në pension dhe e ka ditëlindjen sot.

Stafi i kësaj shkolle ishte mbledhur duke mos respektuar vendimin e qeverisë për të iu shmangur tubimeve.

Pjesëmarrësit i janë bindur urdhrit të policisë dhe janë larguar menjëherë.

Komento: