Portierit të Kosovës i thyhet ‘zemra’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Portierit të Kosovës i thyhet ‘zemra’

11:32 | 18 Prill 2019

Manchester City është eliminuar nga Liga e Kampionëve nga Tottenham në një ndeshje tepër dramatike.

Portieri i Kosovës, Arijanet Muric humbi mundësinë për të koleksionuar një medalje nga Liga e Kampionëve.

Skuadra e tij, Manchester City u mposht në çerekfinale nga Tottenham duke i dhënë fund ëndrrës evropiane.

Muric ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet një zemër e thyer.

Humbja e ka munduar edhe gardianin kosovar, por ata janë në garë për të fituar Premierligën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!