Pothuajse zyrtare, Barcelona ia rrëmben yllin United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pothuajse zyrtare, Barcelona ia rrëmben yllin United

22:16 | 11 Janar 2019

Barcelona është pranë nënshkrimit të yllit të Manchester United ,Joshua Bohui raporton Daily Mirror.

Sulmuesi, i lindur në 1999, ka pesë gola në 17 paraqitje me ekipet e të rinjve të Djajëve të Kuq deri tani këtë sezon dhe kontrata e tij skadon në 2019.

Barcelona duket se është afër sigurimit të shërbimeve të tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!