Pothuajse zyrtare, ja kush po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pothuajse zyrtare, ja kush po zbarkon në “San Siro”

18:03 | 29 Janar 2019

Milan thuhet se është i gatshëm të nënshkruajë me nigerianin,Victor Osimhen.

Sipas Tuttomercatoweb, Milan kanë kthyer vëmendjen e tyre te ylli i ri pasi që kanë dështuar në transferimin e Gerard Deulofeu dhe Yannick Carrasco.

Faqja e internetit shpjegon se negociatat janë gati për të shkuar drejt të marrjes së 20-vjeçarit në San Siro përcjell ORAinfo.

Sulmuesi, i cili mund të luajë kudo përgjatë vijës së frontit, ka 10 gola në 20 paraqitje për Charleroi këtë sezon, si dhe tre kapele të Nigerisë./ORAinfo/

Komento: