Prangosën tri femra në Prishtinë, sulmuesin fizikisht një vajzë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Prangosën tri femra në Prishtinë, sulmuesin fizikisht një vajzë

12:12 | 08 Tetor 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Prishtinë.

Tri femra janë prangosur pasi të njëjtat dyshohen se kanë sulmuar fizikisht një femër dje në Prishtinë.

Policia e Kosovës njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarat pas intervistimit dërgohen në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!