Prangoset 48-vjeçari në Viti, kjo është arsyeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Prangoset 48-vjeçari në Viti, kjo është arsyeja

18:42 | 04 Korrik 2019

Është prangosur një person i moshën 48 vjeҫare në Viti.

Policia e Kosovës prangosi personin nën dyshim të kryerjes së veprës penale ‘organizimi i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm’.

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, kishte zhvilluar një aksion në rajonin e Gjilanit.

Ky aksion u bë për mbylljen e e disa lokaleve të lojërave të fatit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!