Premtimi i çmendur i transferit të ri të Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Premtimi i çmendur i transferit të ri të Milanit

20:22 | 07 Janar 2019

Lucas Paqueta ka shprehur dëshirën e tij për të ndihmuar Milanin të kthehet në rrugën drejt fitoreve që do t’i mundësoje sërish fitimin e trofeve të mëdhenj.

Paqueta prezantoi veten te tifozët e Milanit në një video-mesazh në faqen e re të klubit në gjuhën portugeze, e cila përkonte me ardhjen e tij prej 45 milionë eurosh nga Flamengo, përcjell ORAinfo.

“Përshëndetja për të gjithë tifozët, unë jam Lucas Paqueta dhe unë jam një mesfushor”, tha mesfushori i ri.

“Unë jam këtu për të ndihmuar Milanin të kthehet në rrugën e fitores dhe të fitojë përsëri trofe të mëdhenj, me qëllim që gjithnjë t’ju bëjë të lumtur. /ORAinfo/

Komento: