Prezantuesja e njohur shqiptare do t’iu ‘shkrijë’ me linjat e saj

12:17 | 06 Dhjetor 2018

Kiara Tito është një nga femrat shqiptare që komentohet tej mase në mediat rozë e rrjetet sociale.

E ëmbël dhe e veçantë, janë tiparet që e karakterizojnë prezantuesen.

Ajo së fundmi vjen me një fotografi ku duket tejet me stil dhe atraktive.

Kujtojmë që Kiara është komentuar tej mase për lidhjen e dashurisë me këngëtarin kosovar, Butrint Imeri.

Komento: