Prishtina në ankth: Kamionit ia lëshojnë frenat, hyn në korsinë e kundërt, godet disa vetura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Prishtina në ankth: Kamionit ia lëshojnë frenat, hyn në korsinë e kundërt, godet disa vetura

13:40 | 23 Gusht 2019

Aksident i tmerrshëm në Prishtinë: Kamionit ia lëshojnë frenat, hyn në korsinë e kundërt.

Aksidenti i rëndë ndodhi pak më parë në kryeqytet.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Agim Ramadani.

Një kamion i mbeturinave ka goditur rëndë një makinë, pasi që të njejtit ua kanë prishur frenat, transmeton Express.

Raportohet për të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!