Prishtinë: Grabitet një bankë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Prishtinë: Grabitet një bankë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

11:53 | 07 Prill 2019

Një bankë në Prishtinë është vjedhur mbrëmë.

Cak i vjedhjes ka qenë një bankomat, mirëpo ende nuk dihet nëse hajnat kanë arritur të marrin para ose jo.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!