Prishtinë: Vetura godet fëmijën dhe ikën nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Prishtinë: Vetura godet fëmijën dhe ikën nga vendi i ngjarjes

11:44 | 02 Qershor 2019

Një fëmijë është goditur nga vetura, ngjarja ka ndodhur në Prishtinë.

Vetura goditi fëmijën, në rrugën C dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia njofton se Njësit e Hetuesisë me datë 01.06.2019 kanë arrit që ta identifikojnë veturën dhe të dyshuarin mashkull K-Shqiptar të cilin e kanë arrestuar.

“Rr. C, Prishtinë. 30.05.2019-17:15. Raportohet se me datë 30.2019 rreth orës 17:15 viktima –fëmijë femër K-Shqiptare gjersa ka qenë në rrugë është godit nga një veturë e panjohur e cila pas goditjes ka ik nga vendi i ngjarjes. Njësit e Hetuesisë me datë 01.06.2019 kanë arrit që ta identifikojnë veturën dhe të dyshuarin mashkull K-Shqiptar të cilin e kanë arrestuar. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”.

Komento: