“Problematiku” Pepe bëhet me skuadër të re

22:25 | 08 Janar 2019

Porto, ka konfirmuar kthimin e mbrojtësit Pepe në klub në një transferim të lirë nëpërmjet rrjeteve sociale.

Mbrojtësi qendror ndërpreu kontratën e tij me Besiktas me pëlqimin e ndërsjellë muajin e kaluar dhe tani është ri-nënshkruar për klubin që ai përfaqësonte midis 2004 dhe 2007, përpara se të kalonte një dekadë në Real Madrid përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi 35 vjeçar do të shpresojë të ndihmojë ekipin e tij të ri të ruajë epërsinë e tij në krye të tabelës së ligës dhe të pretendojë titullin e Ligës./ORAinfo/

Komento: