Pse Gresa Behluli nuk e ndërroi mbiemrin kur u martua? Këngëtarja jep një përgjigje interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pse Gresa Behluli nuk e ndërroi mbiemrin kur u martua? Këngëtarja jep një përgjigje interesante

13:34 | 18 Tetor 2020

U martua por nuk e ndërroi mbiemrin, Gresa Behluli tregon arsyen.

Këngëtarja, Gresa Behluli tashmë ka kohë që është martuar dhe nuk është se e kemi parë në media duke folur për jetën bashkëshortore.

Në emisionin ‘On Air‘ në YouTube së fundi ajo tregoi detaje nga martesa dhe jeta me bashkëshortin, shkruan GazetaBlic.

Nga martesa e këngëtares një detaj ka marrë vëmendje. Gresa, nuk e ka ndërruar mbiemrin e saj edhe pas martesës, pra ende në publik njihet si Gresa Behluli.

Lidhur me këtë ajo u pyet dhe nuk hezitoi të përgjigjej. ‘Në publik njihem si Gresa Behluli dhe nuk mendoj që ia vlen me e ndërru që nga fillimi, kështu që emrin artistik nuk e ndërroi por vetëm zyrtarisht’, tha Gresa.

Komento: