Pse Learta nuk ishte në festën e madhe të ditëlindjes së djalit të Njomzës? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pse Learta nuk ishte në festën e madhe të ditëlindjes së djalit të Njomzës?

13:36 | 25 Janar 2021

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Por, asnjë postim nuk kemi parë në natën kur kunatat dhe vjehrra e saj ishin në festën e ditëlindjes së djalit të Njomzës.

Në fotografitë e festës të postuara më pas, Learta nuk shihet askund.

A thua pse nuk ishte ajo pjesë e kësaj feste?!/ORAinfo/

Komento: