PSG-ja befasohet nga vendimi i fundit i yllit të skuadrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

PSG-ja befasohet nga vendimi i fundit i yllit të skuadrës

18:19 | 15 Prill 2019

PSG-ja ka marrë një lajm mjaftë të mirë nga ylli i skuadrës.

Angel di Maria ka nënshkruar tash së fundmi kontratën e re te PSG.

Di Maria ka zbuluar se përse vendosi ta rinovonte kontratën me PSG-n.

Sulmuesi argjentinas bëri të ditur se ai vendosi të qëndronte te skuadra franceze, pasi dëshiron ta fitojë Ligën e Kampionëve.

“E nënshkrova kontratën e re pasi dua të jem këtu, dua ta fitoj Ligën e Kampionëve”, tha fillimisht Di Maria.

“Ky oshte objektivi im kur erdha këtu, andaj dua të qëndrojë sa më gjatë që të mundem.

“Klubi e di dëshirën time që ta përfundoj karrierën time, por gjithçka varet nga ata.”, ka shtuar më tej argjentinasi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!