PSG po arrin marrëveshjen e madhe me super-yllin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

PSG po arrin marrëveshjen e madhe me super-yllin

19:42 | 30 Janar 2019

De Ligt duket se është synimi i radhës i Paris Saint-Germain.

Sipas Mundo Deportive po shpreson që ta mposht Barcelonën për të nënshkruar me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt.

Kampionët francez janë në kërkim për ta siguruar nënshkrimin me holandezin pasi që nuk arritën atë me de Jong, i cili nënshkroi për Barcelonën javën e kaluar.

Bayern Munich, Juventus dhe Manchester City po ashtu janë lidhur me një kalim të 19 vjeçarit.

Komento: