PSG po ia rrëmben yllin e madh City-it – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

PSG po ia rrëmben yllin e madh City-it

12:58 | 22 Prill 2019

Paris Saint-Germain shpreson të përfitojë nga humbja e Ligës së Kampionëve të Manchester City për ta transferuar Bernardo Silva, raporton Don Balon.

Klubi është duke kërkuar të sjellë Silva për të ndihmuar Kylian Mbappe dhe Neymar duke treguar se ekipi duhet të përmirësohet pas humbjes së Ligës së Kampionëve edhe këtë vit, përcjell ORAinfo.

Dhe Silva do të ofrohet një rritje e konsiderueshme e pagës, ndërsa PSG duket të përfitojë nga fakti se Manchester City do të shtojë emra të rinj në skuadër./ORAinfo/

Komento: