PSG-Rabiot, po ndodh me e keqja

19:32 | 21 Janar 2019

Ylli i PSG-së, Adrien Rabiot është nervozuar me skuadrën e tij pasi që nuk po e inkuadron në ekipin e parë.

Pasi që francezi kishte dështuar të arrijë marrëveshje për kontratën e re, ishte urdhëruar që të stërvitet me ekipin rezervë, transmeton Indeksonline.

Por, duket se lojtarit i ka humbur durimi me këtë trajtim që po i bëhet dhe kërkon që të rikthehet në ekipin e parë.

Rabiotit kontrata me PSG i përfund në fund të këtij sezoni dhe pastaj është i lirë të largohet.

Për francezin të interesuara ishin gjigantët evropianë si Barcelona dhe Bayern Munchen.

Komento: