PSG “thyen bankën”, ofron 80 milionë për yllin e Seria A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

PSG “thyen bankën”, ofron 80 milionë për yllin e Seria A

00:02 | 30 Dhjetor 2018

PSG po përgatitë një ofertë prej 80 milionë eurosh për mesfushorin e Napolit Allan, sipas raporton dello Sport përcjell ORAinfo.

Klubi francez po përgatitet të humbasë Adrien Rabiot pasi të përfundojë kontrata e tij dhe e ka identifikuar Allanin si një përforcim të mundshëm në mesfushë.

Napoli, megjithatë, është i vendosur të mbajë një nga pasuritë e tyre të çmuara, pasi ka hedhur poshtë një ofertë masive për Kalidou Koulibaly nga Manchester United./ORAinfo/

Komento: