Publikohen formacionet, Real-Barcelona, ka befasi

16:44 | 27 Shkurt 2019

Të gjithë sonte i kanë kah El Clasicoo.

Sonte zhvillohet ndeshja kthyese e gjysmëfinales së Kupës së Mbretit mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Kampionët e botës i presin ata të Spanjës me një avantazh të lehtë, pasi që ndeshja e parë në “Camp Nou” kishte përfunduar 1:1.

Më poshtë keni formacionet e mundshme me të cilat do të paraqiten të dyja skuadrat në takimin që fillon në ora 21:00.

Real Madrid XI: Navas; Reguilon, Varane, Ramos, Carvajal; Casemiro, Modric, Kroos; Vinicius, Benzema, Lucas

Barcelona XI: Ter Stegen; Alba, Lenglet, Pique, Semedo; Busquets, Rakitic, Alena; Dembele, Suarez, Messi

Komento: