Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao, shumë befasi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao, shumë befasi

20:56 | 10 Shkurt 2019

Formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Athletic Bilbaos dhe Barcelonës.

Athletic Bilbao do ta kërkoj fitoren në mënyrë që t’i ikë zonës që e dërgon nga rënia prej ligës, ndërsa Barcelona për ta mbajtur distancën ndaj Real Madridit.

Të dy skuadrat do të përballen në kuadër të javës së 23-të në La Liga, gjersa ndeshja starton në ora 20:45, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Athletic Bilbao:

Barcelona:

Komento: