Publikohen formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari

20:05 | 21 Nëntor 2020

Formacionet zyrtare: Juventus – Cagliari.

Sonte (e shtunë) do zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Cagliarit, e vlefshme për xhiron e tetë të Seria A.

Dy skuadrat kërkojnë rezultat pozitiv, pavarësisht mungesave, shkruan lajmi.net.

Formacionet titullarë tashmë janë publikuar:

Juventus: Buffon, Cuadrado, Demiral, De Ligt, Danilo, Bernardeschi, Arthur, Rabiot, Kulusevski, Morata, Ronaldo.

Cagliari: Cragno, Zappa, Pisacane, Klavan, Walukiewiz, Tripaldelli, Marin, Rog, Ounas, Pedro, Simeone.

Ndeshja nis në ora 19:45.

Komento: