Publikohen formacionet zyrtare: Malmo-Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen formacionet zyrtare: Malmo-Chelsea

20:10 | 14 Shkurt 2019

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare për ndeshjen Malmo–Chelsea.

Chelsea do të luaj në udhëtim kundër Malmos, për ndeshjen që është e vlefshme për Ligën e Evropës.

Londinezët pritet që të shënojnë fitore për ta lënë prapa krahëve disfatën e thellë të pësuar ndaj Man City.

Ndeshja ndërmjet Malmo dhe Chelsea do të luhet sonte me fillim nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Më poshtë, ua përcjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Formacionet zyrtare:

Komento: