Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Bournemouth – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Bournemouth

20:27 | 30 Janar 2019

Do të zhvillohet ndeshja mes Chelseas dhe Bournemouth.

Janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Java e 24-të në Premierligë do t’i vë përballë Bournemouthin dhe Chelsean.

Ndeshja që starton në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin ‘Vitality Stadium.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtaret të të dyja skuadrave.

Bournemouth:

Chelsea:

Komento: