Publikohen foto e para nga fejesa e djalit të Danit, nuse me të bukur nuk keni parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen foto e para nga fejesa e djalit të Danit, nuse me të bukur nuk keni parë

22:20 | 21 Prill 2019

Djali dhe reja e Danit po shkëlqejnë.

Dani sot ka fejuar djalin e tij të hasretit Andin.

Duke ia plotësuar çdo dëshirë djalit të tij, ata kanë zgjedhur që fejesën ta organizojnë në Blegjikë, shkruan “Kosovarja”.

Një ceremoni e organizuar me rreth 50 persona, po me një ambient superior të dekoruar deri në detajin më të vogël.

Vajza e tij kohë pas kohe po aktivizohet në rrjetin social Instagram, duke publikuar foto e video direkt nga fejesa.

Para pak minutave, ka publikuar imazhe të vëllaut dhe kunatës ku po shkëlqejnë çifti.

Po ashtu edhe këngëtari shihet i bëzqeshur pasi që po fejon djalin e tij të vetëm.

Për më shumë, shihni pamjet direkt nga fejesa.

Komento: