Publikohen foto, ky është 28 vjeçari që u zu nga shembja e hotelit në Mitrovicë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen foto, ky është 28 vjeçari që u zu nga shembja e hotelit në Mitrovicë

22:10 | 22 Prill 2019

Një hotel është shembur sot në Mitrovicë.

Nga shembja nën gërmadha ka mbetur një djalë 28 vjeçar, i cili ishte duke punuar në këtë hotel.

Kërkimet për gjetjen e tij janë vështirësuar dukshëm për shkak të rënies së territ të natës dhe mungesës së ndriçimit.

28 vjeçar me inicialet V.B, është zënë nga shembja e hotelit.

Komento: