Publikohen pamje, ja momenti kur McGregor i shkeli telefonin fansit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohen pamje, ja momenti kur McGregor i shkeli telefonin fansit

19:17 | 11 Prill 2019

McGregor ia shkeli celularin fansit.

Pamjet e kamerës së sigurisë të incidentit të Conor McGregor me një tifoz kanë dalë në rrjetet sociale.

Luftëtari irlandez është arrestuar pak më pas gjatë incidentit që ka ndodhur në Hotel Hontaineblea të Miamit më 11 mars.

Pamjet tregojnë se si McGregor i ka marrë nga dora celularin fansit, ja ka hedhur në tokë dhe ka filluar ta shkelë me forcë për ta thyer.

Personeli i irlandezit kanë ndaluar tifozin të marrë celularin e tij.

Komento: