Publikohen pamje nga momenti i shembjes së ndërtesës 8 katëshe në Stamboll – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Publikohen pamje nga momenti i shembjes së ndërtesës 8 katëshe në Stamboll

18:59 | 07 Shkurt 2019

Dy persona kanë humbur jetën.

Ky është momenti i frikshëm i shembjes së një ndërtesë 8 katëshe në Stamboll.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar çastin kur ndërtesa bie në tokë ndërsa njerëzit që ndodheshin në rrugë në atë moment largohen të tmerruar.

Blloku i apartamenteve në qytetin Kartal u shemb pasditen e së mërkurës (6 shkurt).

Të paktën 2 persona kanë humbur jetën dhe 7 të tjerë rapotohen të plagosur. Ekipet e shpëtimit po kërkojnë nën rrënoja për nxjerrjen e personave të mbijetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!