Publikohet momenti emocionues i dasmës, Dani këndon vajzën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Publikohet momenti emocionues i dasmës, Dani këndon vajzën e tij

19:37 | 20 Tetor 2020

Martesa e vajzës së Danit u bë shumë e përfolur.

Nga aty, kemi parë momente të shumta, shkruan ORAinfo.

Fjanda është dukur tejet bukur me fustanin dhe frizurën që ka bërë.

Në foton e fundit, shihet Dani duke e kënduar vajzën e tij, një moment ky mjaftë emocionues./ORAinfo/

Komento: