Punë e kryer! Barcelona po e transferon yllin 70 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer! Barcelona po e transferon yllin 70 milionësh

23:59 | 17 Maj 2019

Barcelona vjen me transferim të papritur.

Sipas Mundo Deportivo, kampionët spanjollë të Barcelonës thuhet se janë gati të paguajnë klauzolën e lirimit prej 70 milion eurosh për të marrë Rodrigo Hernandez të Atletico Madridit në Camp Nou, përcjell ORAinfo.

Manchester City thuhet se është i interesuar për 22-vjeçarin, ndërsa Rodri thuhet se i ka thënë bosëve të Atletit se ai dëshiron të lëvizë këtë verë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!