Punë e kryer! Casillias firmosë me këtë skuadër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer! Casillias firmosë me këtë skuadër

22:51 | 15 Mars 2019

Iker Casillas do të nënshkruajë një zgjatje të kontratës me Porton thotë Marca.

Tani, 37 vjeç, ish-portieri i Real Madridit ka rikthyer veten si numër një në gjigantin portugez këtë sezon, duke filluar 34 ndeshje deri më tani përcjell ORAinfo.

Është sezoni i katërt i spanjollit në Portugalinë veriore dhe ka qenë zgjedhja e parë për të gjithë atë kohë duke ndaluar një periudhë të sezonit të kaluar, kur Jose Sa, tani në huazim në Olympiakos, ishte i preferuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!