Punë e kryer! Elliot po e sjellë yllin 45 milionësh në “San Siro”

17:11 | 18 Janar 2019

Krzysztof Piatek, është shumë afër Milanit.

Calciomercato raporton se Leonardo doli nga Casa Milan për të takuar presidentin e Genoa Preziosi dhe ndërmjetësin e futbollistin përcjell ORAinfo.

Sot mund të jetë një ditë e rëndësishme për kalimin e Krzysztof Piatek në Milano.

Genoa pret ofertën e parë zyrtare të Rossonerëve, të cilët janë informuar për koston e lojtarit që është 40 milionë euro plus 5 bonus.

Në frontin e kuqezinjve, Maldini erdhi shumë herët në Casa Milan, me të edhe Leonardo. Të dy janë në kontakt me Elliott të cilët duhet të autorizojnë kalimin e plakut te Rossonerët./ORAinfo/

Komento: