Punë e kryer! Icardi te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Punë e kryer! Icardi te gjiganti i madh

00:00 | 19 Gusht 2019

Me vetëm dy javë të mbetura në tregun e transferimeve italiane, Napoli po rrit përpjekjet e tyre për të nënshkruar Mauro Icardi të Interit.

Argjentinasi duket se do të largohet nga San Siro pas një vere spekulimesh për të ardhmen e tij,përcjell ORAinfo.

Napoli janë të etur për të nënshkruar sulmuesin dhe janë të gatshëm të marrin pjesë me 65 milion € plus Arkadiusz Milik për të siguruar shërbimet e Icardi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!