Punë e kryer! Isco niset drejt gjigantit evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer! Isco niset drejt gjigantit evropian

23:26 | 10 Shkurt 2019

Juventusi do të transferojë n Isco ose James Rodriguez për të zëvendësuar Paulo Dybala nëse ai largohet në verë, raporton Tuttosport përcjell ORAinfo.

Real Madridi thuhet se po shqyrton një ofertë të madhe verore për Dybala dhe Juve janë të hapura për ta lënë atë për aq kohë sa ata kanë një shans për të rekrutuar një zëvendësim nga ekipi i Spanjës.

Italianët kanë qenë prej kohësh i lidhur me Isco mes betejave të tij në Madrid dhe mesfushori duket i destinuar të largohet në fund të verës. /ORAinfo/

Komento: